Wyniki konkursu ofert na najem jednostek basenowych na niecce dużej oraz nieckach małych w Pływalni Chełm przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku na prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej w roku szkolnym 2019/2020, 2020/2021 i 2021/2022

Wyniki konkursu ofert na najem jednostek basenowych na niecce dużej oraz nieckach małych Nr 1 i 2 w Pływalni Chełm przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku na prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej w roku szkolnym  2019/2020, 2020/2021 i 2021/2022.

Gdański Ośrodek Sportu informuje, że po rozpatrzeniu ofert w dniach od 09 kwietnia do dnia 12 kwietnia 2019 roku, złożonych w GOS na najem jednostek basenowych na niecce dużej oraz nieckach małych Nr 1 i 2 w  Pływalni Chełm przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku na prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej w roku szkolnym 2019/2020, 2020/2021 i 2021/2022, do zawarcia umów najmu wybrano niżej wymienione podmioty:

Niecka duża:

  1. Wojciech Warchoł, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą REKREACJA FIZYCZNA „SPŁAWIK” WOJCIECH WARCHOŁ, ul. Elbląska 67A/4, 80-761 Gdańsk, (Oferta Nr 1)

poniedziałek          godz. 17:20-18:00      stawka – 571,- zł

wtorek                   godz. 19:20-20:00      stawka – 561,- zł

czwartek                godz. 16:40-17:20      stawka – 321,- zł

czwartek                godz. 17:20-18:00      stawka – 571,- zł

  1. Ewelina Filowiat, Al. Jana Pawła II 1F/18, 80-462 Gdańsk, (Oferta Nr 2)

sobota                    godz. 9:00-9:40          stawka – 510,- zł

  1. Krzysztof Żółtak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Motylek” Krzysztof Żółtak, ul. Mariana Kołodzieja 53B m 14, 80-180 Gdańsk, (Oferta Nr 3)

wtorek                   godz. 18:40-19:20      stawka – 599,- zł

czwartek                godz. 18:40-19:20      stawka – 599,- zł

piątek                     godz. 17:20-18:00      stawka – 599,- zł

sobota                    godz.   9:40-10:20      stawka – 519,- zł

sobota                    godz. 10:20-11:00      stawka – 550,- zł

  1. Wojciech Rząsa, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRO SPORT WOJCIECH RZĄSA, ul. Darżlubska 10, 80-180 Gdańsk, (Oferta Nr 4)

sobota                    godz. 13:40-14:20      stawka – 386,18 zł

  1. Krzysztof Rybarczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk, ul. Hoża 9C/14, 80-628 Gdańsk, (Oferta Nr 5)

poniedziałek          godz. 16:40-17:20      stawka – 472,22 zł

środa                      godz. 16:40-17:20      stawka – 472,22 zł

piątek                     godz. 16:40-17:20      stawka – 370,21 zł

  1. Adam Mikołajewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ACTIVE WAY ADAM MIKOŁAJEWSKI, ul. Suchanka 3/10, 80-772 Gdańsk, (Oferta Nr 6)

wtorek                   godz. 16:40-17:20      stawka – 307,77 zł

czwartek                godz. 19:20-20:00      stawka – 517,77 zł

  1. Krystyna Bołgin, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Krystyna Bołgin ALFA SZKÓŁKA PŁYWACKA, ul. Wzgórze Bernadowo 264A/3, 81-583 Gdynia, (Oferta Nr 7)

sobota                    godz. 12:20-13:00      stawka – 386,66 zł

sobota                    godz. 13:00-13:40      stawka – 316,66 zł

  1. Adam Sikorski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MySportPlus Adam Sikorski, ul. Odrzańska 21/2, 80-808 Gdańsk, (Oferta Nr 9)

niedziela                godz. 11:00-11:40      stawka – 295,- zł

niedziela                godz. 11:40-12:20      stawka – 295,- zł

  1. Piotr Trojanowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE AQUA Piotr Trojanowski, ul. Olsztyńska 3C/130, 80-395 Gdańsk, (Oferta Nr 10)

wtorek                   godz. 17:20-18:00      stawka – 512,99 zł

sobota                    godz. 11:00-11:40      stawka – 513,99 zł

sobota                    godz. 11:40-12:20      stawka – 412,99 zł

  1. Krystyna Dobroczek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ARGONAUT Krystyna Dobroczek, ul. Niepodległości 6/6, 83-000 Pruszcz Gdański, (Oferta Nr 11)

poniedziałek          godz. 18:40-19:20      stawka – 650,- zł

poniedziałek          godz. 19:20-20:00      stawka – 610,- zł

środa                      godz. 17:20-18:00      stawka – 572,- zł

środa                      godz. 18:40-19:20      stawka – 650,- zł

środa                      godz. 19:20-20:00      stawka – 610,- zł

piątek                     godz. 18:40-19:20      stawka – 650,- zł

piątek                     godz. 19:20-20:00      stawka – 610,- zł


Informacja o sprostowaniu błędnie przepisanych danych z protokołu wyników konkursu ofert na najem jednostek basenowych na niecce małej Nr 1 w Pływalni Chełm przy ul. Chałubińskiego 13 w Gdańsku na prowadzenie działalności sportowo-rekreacyjnej w roku szkolnym 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

Sprostowano pozycję Niecka mała Nr 1 punkt 1.

Niecka mała Nr 1

  1. Wojciech Warchoł, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą REKREACJA FIZYCZNA „SPŁAWIK” WOJCIECH WARCHOŁ, ul. Elbląska 67A/4, 80-761 Gdańsk, (Oferta Nr 1)

poniedziałek          godz. 17:20-18:00      stawka – 213,- zł

wtorek                   godz. 19:20-20:00      stawka – 213,- zł

czwartek                godz. 17:20-18:00      stawka – 213,- zł

czwartek                godz. 18:40-19:20      stawka – 213,- zł

Niecka mała Nr 1

  1. Wojciech Warchoł, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą REKREACJA FIZYCZNA „SPŁAWIK” WOJCIECH WARCHOŁ, ul. Elbląska 67A/4, 80-761 Gdańsk, (Oferta Nr 1)

poniedziałek          godz. 17:20-18:00      stawka – 571,- zł

wtorek                   godz. 19:20-20:00      stawka – 561,- zł

czwartek                godz. 16:40-17:20      stawka – 321,- zł

czwartek                godz. 17:20-18:00      stawka – 571,- zł

  1. Ewelina Filowiat, Al. Jana Pawła II 1F/18, 80-462 Gdańsk, (Oferta Nr 3)

sobota                    godz.   9:00-9:40        stawka – 199,- zł

sobota                    godz.   9:40-10:20      stawka – 199,- zł

sobota                    godz. 10:20-11:00      stawka – 199,- zł

  1. Wojciech Rząsa, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRO SPORT WOJCIECH RZĄSA, ul. Darżlubska 10, 80-180 Gdańsk, (Oferta Nr 5)

sobota                    godz. 11:40-12:20      stawka – 196,06 zł

sobota                    godz. 12:20-13:00      stawka – 185,- zł

sobota                    godz. 13:00-13:40      stawka – 160,- zł

sobota                    godz. 13:40-14:20      stawka – 150,- zł

  1. Krzysztof Rybarczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk, ul. Hoża 9C/14, 80-628 Gdańsk, (Oferta Nr 6)

poniedziałek          godz. 16:40-17:20      stawka – 184,52 zł

  1. Adam Mikołajewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ACTIVE WAY ADAM MIKOŁAJEWSKI, ul. Suchanka 3/10, 80-772 Gdańsk, (Oferta Nr 7)

czwartek                godz. 19:20-20:00      stawka – 208,77 zł

  1. Krystyna Bołgin prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Krystyna Bołgin ALFA SZKÓŁKA PŁYWACKA, ul. Wzgórze Bernadowo 264A/3, 81-583 Gdynia, (Oferta Nr 8)

piątek                     godz. 17:20-18:00      stawka – 166,60 zł

  1. Adam Sikorski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MySportPlus Adam Sikorski, ul. Odrzańska 21/2, 80-808 Gdańsk, (Oferta Nr 10)

środa                      godz. 16:40-17:20      stawka – 180,- zł

niedziela                godz. 10:20-11:00      stawka – 149,65 zł

niedziela                godz. 11:00-11:40      stawka – 149,65 zł

  1. Piotr Trojanowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE AQUA Piotr Trojanowski, ul. Olsztyńska 3C/130, 80-395 Gdańsk, (Oferta Nr 11)

wtorek                   godz. 17:20-18:00      stawka – 178,99 zł

wtorek                   godz. 18:40-19:20      stawka – 239,99 zł

sobota                    godz. 11:00-11:40      stawka – 189,99 zł

  1. Krystyna Dobroczek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ARGONAUT Krystyna Dobroczek, ul. Niepodległości 6/6, 83-000 Pruszcz Gdański, (Oferta Nr 12)

poniedziałek          godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

poniedziałek          godz. 19:20-20:00      stawka – 305,- zł

poniedziałek          godz. 20:00-20:40      stawka – 210,- zł

środa                      godz. 17:20-18:00      stawka – 286,- zł

środa                      godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

środa                      godz. 19:20-20:00      stawka – 305,- zł

środa                      godz. 20:00-20:40      stawka – 210,- zł

piątek                     godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

piątek                     godz. 19:20-20:00      stawka – 286,- zł

piątek                     godz. 20:00-20:40      stawka – 210,- zł

Niecka mała Nr 2

  1. Magdalena Szczepańska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ACTIVE SPORTS Magdalena Szczepańska, ul. Szopy 1/56, 80-762 Gdańsk, (Oferta Nr 1)

wtorek                   godz. 20:40-21:20      stawka – 145,- zł

czwartek                godz. 20:40-21:20      stawka – 145,- zł

  1. Wojciech Warchoł, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą REKREACJA FIZYCZNA „SPŁAWIK” WOJCIECH WARCHOŁ, ul. Elbląska 67A/4, 80-761 Gdańsk, (Oferta Nr 2)

poniedziałek          godz. 17:20-18:00      stawka – 240,- zł

wtorek                   godz. 18:40-19:20      stawka – 276,- zł

czwartek                godz. 16:40-17:20      stawka – 156,- zł

czwartek                godz. 17:20-18:00      stawka – 276,- zł

  1. Alicja Surmacz, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Szkółka Pływania Pływaczek Alicja Surmacz, ul. Kartuska 52/4, 80-104 Gdańsk, (Oferta Nr 3)

poniedziałek          godz. 18:00-18:40      stawka – 290,- zł

czwartek                godz. 18:00-18:40      stawka – 290,- zł

czwartek                godz. 18:40-19:20      stawka – 262,- zł

  1. Krzysztof Żółtak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Motylek” Krzysztof Żółtak, ul. Mariana Kołodzieja 53B m 14, 80-180 Gdańsk, (Oferta Nr 4)

wtorek                   godz. 17:20-18:00      stawka – 219,- zł

sobota                    godz.   9:00-9:40        stawka – 199,- zł

sobota                    godz.  11:00-11:40     stawka – 259,- zł

  1. Krzysztof Rybarczyk, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHU Ribas Krzysztof Rybarczyk, ul. Hoża 9C/14, 80-628 Gdańsk, (Oferta Nr 5)

poniedziałek          godz. 16:40-17:20      stawka – 222,23 zł

środa                      godz. 16:40-17:20      stawka – 222,23 zł

  1. Adam Mikołajewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ACTIVE WAY ADAM MIKOŁAJEWSKI, ul. Suchanka 3/10, 80-772 Gdańsk, (Oferta Nr 6)

poniedziałek          godz. 20:40-21:20      stawka – 147,77 zł

wtorek                   godz. 20:00-20:40      stawka – 154,77 zł

czwartek                godz. 20:00-20:40      stawka – 154,77 zł

  1. Krystyna Bołgin, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Krystyna Bołgin ALFA SZKÓŁKA PŁYWACKA, ul. Wzgórze Bernadowo 264A/3, 81-583 Gdynia, (Oferta Nr 7)

piątek                     godz. 16:40-17:20      stawka – 166,60 zł

piątek                     godz. 17:20-18:00      stawka – 246,66 zł

sobota                    godz. 12:20-13:00      stawka – 186,66 zł

sobota                    godz. 13:00-13:40      stawka – 176,66 zł

  1. Adam Sikorski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MySportPlus Adam Sikorski, ul. Odrzańska 21/2, 80-808 Gdańsk, (Oferta Nr 8)

czwartek                godz. 19:20-20:00      stawka – 150,- zł

sobota                    godz. 13:40-14:20      stawka – 150,- zł

sobota                    godz. 14:20-15:00      stawka – 150,- zł

niedziela                godz. 11:00-11:40      stawka – 149,65 zł

niedziela                godz. 11:40-12:20      stawka – 149,65 zł

  1. Piotr Trojanowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE AQUA Piotr Trojanowski, ul. Olsztyńska 3C/130, 80-395 Gdańsk, (Oferta Nr 9)

wtorek                   godz. 18:00-18:40      stawka – 301,99 zł

wtorek                   godz. 19:20-20:00      stawka – 158,99 zł

sobota                    godz.   9:40-10:20      stawka – 187,99 zł

sobota                    godz. 10:20-11:00      stawka – 212,99 zł

sobota                    godz. 11:40-12:20      stawka – 168,99 zł

  1. Krystyna Dobroczek, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ARGONAUT Krystyna Dobroczek, ul. Niepodległości 6/6, 83-000 Pruszcz Gdański, (Oferta Nr 10)

poniedziałek          godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

poniedziałek          godz. 19:20-20:00      stawka – 305,- zł

poniedziałek          godz. 20:00-20:40      stawka – 250,- zł

środa                      godz. 17:20-18:00      stawka – 286,- zł

środa                      godz. 18:00-18:40      stawka – 286,- zł

środa                      godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

środa                      godz. 19:20-20:00      stawka – 305,- zł

środa                      godz. 20:00-20:40      stawka – 250,- zł

piątek                     godz. 18:00-18:40      stawka – 286,- zł

piątek                     godz. 18:40-19:20      stawka – 325,- zł

piątek                     godz. 19:20-20:00      stawka – 286,- zł

piątek                     godz. 20:00-20:40      stawka – 250,- zł